Mustafa Çoban

Namaste!

Yasal Uyarı / Legal warning / Rechtliche Warnung

1.Siteyi ziyaret eden herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

2.Hukuksal ve diğer tüm sorunlar için admin ile tek iletişim yöntemi (mustafacoban530@hotmail.com / info@mustafacobanlab.com) adresleri geçerli sayılacaktır. başvuru kesinliği için bu iki adres mailin CC kısmına eklenecektir. aksi durumda site yöntemi sorumluluk kabul etmez. Başvurularınıza cevap verme süremiz 14 gündür.

3.Hukuksal başvurular için mail konusuna mutlaka ‘MUSTAFA BEY’İN DİKKATİNE!’ ibaresi eklenecektir aksi başvurular kabul edilmeyecek.

4.mail içerisinde delil sunumu ‘.pdf , .jpg , .mp4’ uzantıları dışında, farklı uzantıda dosya gönderilirse incelenmeyecektir.

5.Siteyi ziyaret eden herkes, sitenin çerez toplama izinlerini kabul etmiş sayılır.

6.İçeriklerde Telif hakkı/Patent ihlali ve yasal ihlaller için yapılan başvurular. yasal temsilciler tarafından yapılması önerilir. farazi başvurular spam olarak kabul edilecektir.

7.İçeriklerinizin bulunduğunuz ülkenin yasalarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız. başvurularda yasal dayanak gösterilmesi zorunludur. sizin yasal olmadığını iddia ettiğiniz düşüncelere önem vermiyoruz.

8.Almanya,Avrupa Birliği ve Uluslararası hukuk, yasalarını ihlal etmeyen içerikler kaldırılmayacak ülke bazında engelleme sağlanacaktır.

9.Avrupa birliği üyeleri dışında ülkelerin mahkemeleri tarafından içeriklerimizin kaldırılmasına yönelik karar çıksa dahi işleme alınacağını temin etmeyiz. O Ülke tarafından gelen erişim engellenir.

10.Interpol,Europol üzerinden başvuru yapılmadığı süreçte hiçbir ülkenin polis teşkilatına Kullanıcı Verileri PAYLAŞILMAYACAKTIR.

11.Kullanıcı veri paylaşımı konusunda anlaşmazlık durumlarda sadece AB Mahkemeleri yetkilidir.

12.İçeriklerimiz Türkçe olmasına rağmen Türkiye üzerinde veri tutmuyoruz, bu nedenle Türk Polis Teşkilatının ve Türk Bağımsız Mahkemelerinin kararları/başvuruları dikkate alınması ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırılık konuları sadece site yönetimin inisiyatifi doğrultusundadır.